.: KONTAKT :.

email

Články

Vítězství v Turnaji všech generací

V "Turnaji všech generací" v rapid šachu, který na počest 60.výročí osvobození naší vlasti spojeneckými armádami uspořádal ŠK Smíchov, zvítězilo čtyřčlenné družstvo DA Praha před silným týmem Joly a získalo hezký pohár s diplomem, obojí bude vystaveno v naší hrací místnosti. V turnaji startovali Slováci, Rusové a Arméni. Z vítězného celku v kategorii mládeže do 15 let byl první 11-letý Kryštof Šneiberg, v juniorské kategorii triumfoval Tomáš Studnička, mezi dospělými skončil Petr Fajman na třetím místě (porazil mimo jiné čerstvého přeborníka Prahy v rapidu Maška) a v seniorech obsadil Rudolf Soukal druhé místo jen o půl bodu horším Buchholzem než vítězný Martin. Kryštof Šneiberg (ELO 1550), který za náš celek hostoval z ŠK Smíchov, je velkou nadějí, vždyť porážel o 4 roky starší a o půldruhé hlavy vyšší "habány". Bylo předběžně dojednáno, ře by přešel do našeho klubu, ale chtělo by to trenéra. Já sám bych se ho ujal, ale momentálně jsem na tom  časově velmi špatně. Berte to jako výzvu, v našem klubu by mohl po letech vyrůst nový "David".

Připomínám, že v sobotu 28.května se hraje v pivovaru Staropramen na Smíchově, Nádražní tř. 84 XXI.mezinárodní ročník 4-členných družstev v bleskovém šachu "Smíchovský soudek" o putovní cenu generálního ředitele Pražských pivovarů. V sestavě DA již kromě mojí maličkosti je Petr Fajman a hledám ještě dva hráče. Volejte mi na mobil 607723037 nebol mailujte SoukalRudolf@seznam.cz. Startovné pro družstvo činí 400,- Kč, každý hráč obdrží zdarma dvě piva. Presence od 8,15 do 8,45 hod. u vchodu do sálu v 1.patře. Předpokládaný konec v 15,00 hod. Jedeme si zahrát a pro pohár!!