.: PŘIHLÁSIT SE :.

NickName: 

Heslo: 


Zaregistrovat se

.: KONTAKT :.

email

Články

Rozlosování soutěží Přeboru Prahy družstev 2010

Úplný rozpis, jak a kdy a s kým budou Dukly B-C-D-E v roce 2010 hrát své zápasy.

Losovací schůze byla letos podobně napínavá jako loni (kdy zase někdy zažiju důležité hlasování s výsledkem 15:14 - hlasovalo se o navýšení poplatků za hráče, zvítězilo: nezvyšovat). Losování k nám bylo vcelku příznivé, protože počet kolizí je výrazně menší než loni - podrobněji v následující tabulce - kolizní zápasy jsou zvýrazněny. 

Hraje se  od týdne od 11.1. (Ečko začíná o dva týdny později). V prvním lednovém týdnu 4.1. se uskuteční vrchol sezóny: Předehrávka DuklaDerby B vs. C.

datum_______

kolo

Dukla B

 

________________

Dukla C

 

________________

Dukla D

 

_________________

Dukla E

 

_______________

 

Pře

V

4.1.

pondělí

Dukla C

D

4.1.

pondělí

Dukla B

 

 

 

volno

 

 

 

volno

11.1-15.1.

10

V

13.1.

středa

Loko A

V

11.1.

pondělí

Vyšehrad C

D

14.1.

čtvrtek

Loko B

 

 

 

volno

18.1.-22.1.

11

D

21.1.

čtvrtek

Bohemians D

D

18.1.

pondělí

Chvojk-Brod A

V

20.1.

středa

Kobylisy C

 

 

 

volno

25.1.- 29.1.

1

V

26.1.

úterý

Vršovice B

V

28.1.

čtvrtek

Pankrác C

D

28.1.

čtvrtek

Porg B

D

25.1.

pondělí

Radlice C

1.2.-5.2.

2

D

4.2.

čtvrtek

Vyšehrad C

D

1.2.

pondělí

Pankrác D

V

3.2.

středa

Teplárna B

V

1.2.

pondělí

FIMA ČSOB C

8.2.-12.2.

3

V

10.2.

středa

Chvoj-Brod A

V

11.2.

čtvrtek

Kobylisy

D

11.2.

čtvrtek

Kobylisy E

D

8.2.

pondělí

Pankrác F

15.2.-19.2.

4

D

18.2.

čtvrtek

Pankrác C

V

17.2.

středa

Loko A

V

18.2.

čtvrtek

USK B

D

15.2.

pondělí

Praga I

22.2.-26.2.

5

V

22.2.

pondělí

Pankrác D

D

22.2.

pondělí

Vyšehrad B

D

25.2.

čtvrtek

DDM B

V

22.2.

pondělí

Rapid B

1.3.-5.3.

6

D

4.3.

čtvrtek

Kobylisy B

V

3.3.

středa

Bohemians C

V

2.3.

úterý

Vršovice D

D

1.3.

pondělí

Smíchov E

8.3.-12.3.

7

 

 

 

volno

 

 

 

volno

D

11.3.

čtvrtek

Vyšehrad F

V

11.3.

čtvrtek

Černý Baron B

15.3.-19.3.

8

D

18.3.

čtvrtek

Vyšehrad B

V

16.3.

úterý

Bohemians D

V

17.3.

středa

Bohemians E

D

15.3.

pondělí

Praga G

29.3.-2.4.

9

V

31.3.

středa

Bohemians C

D

29.3:

pondělí

Vršovice B

D

1.4.

čtvrtek

Smíchov C

V

2.4.

pátek

Vyšehrad G

Autor: PeS


powered by Ondřej Veselý (C) 2004 - 2018